smart


byutvikling.


Sequoia er en Oslo-basert utvikler innenfor bolig- og næringseiendom x

Vi jobber med å utvikle sentrumsnære eiendommer, hvor målet er å bidra til et bedre nabolag og bybilde. Vår ambisjon er at hvert prosjekt skal gi noe tilbake til byen, og vi går svært grundig til verks for å optimalisere formål, utnyttelse og utførelse av hver enkelt eiendom. Samfunnsansvar og bærekraft er i høysete, og vi etterstreber alltid å konvertere heller enn å rive, der det er mulig.

Les mer om hva vi gjør

0

Planlagte leiligheter

0

kvm under utvikling

0

År med samlet eiendomserfaring

Noen av prosjektene vi har under utvikling x

Se alle våre prosjekter

Hva vi kan bidra med x

Høy kompetanse

Vi benytter et team som innehar svært mye kompetanse innenfor bygg.

Høy kvalitet

Vi er perfeksjonister av natur, og har som mål å alltid levere høy kvalitet i samtlige steg i prosessen.

Trygghet

Vår tilnærming er å være den beste og tryggeste partneren for de vi samarbeider med.

Sequoia-teamet x

Knut O. Klokk

Daglig leder 416 42 880
knut@sequoia.no

Ulf Ø. Lund

Investeringer 957 59 484
ulf@sequoia.no

Andreas Mjelde

Forretningsutvikling andreas@sequoia.no

Frida Nilsen

Arkitekt frida@sequoia.no

Erik Harstad

Prosjektutvikling erik@sequoia.no

Sondre Sanna

Prosjektutvikling sondre@sequoia.no

Simen H. Larsen

Analytiker simen@sequoia.no

Sander Knutsen

Intern sander.k@sequoia.no

Helene S. Karlsen

Arkitektpraktikant helene@sequoia.no

Johan H. Innvik

Økonomi johan@sequoia.no